Paslaugos

Mažieji nameliai

Praleiskite savo atostogas bene gražiausioje Lietuvos saugomoje teritorijoje. "Žverna" yra Molėtų rajone, Asvejos regioniniame parke, Žvernos hidrografiniame draustinyje. Sodybos teritorijoje teka Žvernos upelis, o artimiausias ežeras yra už 300 metrų.

Pas mus apsistosite naujai įrengtuose dviejų aukštų nameliuose. Viduje rasite du miegamuosius, virtuvę (kaitlentę, šaldytuvą, mikro bangų krosnelę, virdulį), svetainę su židiniu ir terasą. Namelyje yra wc ir dušas.

Viename namelyje telpa 9 asmenys, taigi atvykti galite su visa šeima!
Už atskirą mokestį laukiame atvykstant kartu su naminiais gyvūnais.

Didysis namas

Organizuokite pas mus savo renginius! Talpi didžiojo namo salė puikiai tinka seminarams, konferencijoms, asmeninėms šventėms bei kitiems renginiams. Salėje telpa apie 35 žmones šventėms ir 25 seminarams.

Naujai įrengtame didžiajame name yra trys miegamieji (du svečių ir vienas jaunavedžių), virtuvė (kaitlentė, orkaitė, kavos aparatas, didelis šaldytuvas, indaplovė, mikro bangų krosnelė, virdulys), židinio salė, TV kambarys, wc ir dušo kambariu.

Maksimalus nakvynės vietų skaičius - 16 asm.

Pramogos ir aplinka

Įdomu ką galima nuveikti atvykus pas mus? Poilsio namuose rasite:

Pirtį
Moderniai įrengta pirtis talpina iki 7 asmenų vienu metu. Pirtis prie pat tvenkinio, viduje įrengti dušai, tualetas, patalpoje prie pirties yra poilsio zona.

Pavėsinę su kepsnine
Puiki vieta atsipalaiduoti draugų rate bei kartu pasiruošti nepakartojamą vaišių stalą!

Baidarių ir valčių nuoma (už atskirą mokestį)
Medinius pasivaikščiojimo takelius virš upelio
Apžvalgos bokštą
Vaikų žaidimo aikštelę 
Tinklinio aikštelę (ruošiama)